مطالب خواندنی از سایر سایت ها

 1. سایت Biomotionlab که در نحوه حرکات انسان مطالعه می کند انیمیشن های بسیار زیبایی از نحوه راه رفتن زن و مرد و خیلی از مطالب دیگر در این زمینه تهیه کرده اند که پیشنهاد می کنم حتماً سری به این سایت بزنید، فعلاً به این قسمت سایت سری بزنید بعد به قسمت های دیگر بروید.
 2. کانال دیسکاری تعداد ۴۶ گونه جدید از جانوران را در سایت خود قرار داده که توسط  روهی از محققان از موسسه محافظت بین الملل در  جنگل های جنوب غربی سورینام کشف کرده اند را در سایت خود گذاشته اند که دیدن آنرا به شما پیشنهاد می کنم اینجا کلیک کنید
 3. «پسربچه ای که با مار پیتون زندگی می کند» عنوان خبری است که پایگاه تفریی ایرانیان در سایت خود قرار داده است عکس های جالبی است اینجا کلیک کنید.
 4. سایت افکار نیوز عکس های عجیب ترین هتل های جهان در سایت شون گذاشته که بد نیست یک سری بزنید. البته جای هتل های کندوان استان آذربایجان شرقی ما در اینجا خالیه. برای دیدن این صفحه اینجا کلیک کنید. راستی هتل های بسیار عجیب تر از اینها هم داریم.
 5. سایت داور در مورد بستنی برج میلاد که حرف و حدیث فراوانی رو باعث شده عکس ش رو گذاشته اینجا کلیک کنید تا ببینید جریان چیه!؟ (بستنی جنجالی برج میلاد!: در این بستنی ها از مقداری طلا به صورت پودر استفاده شده و برای خوردن یکی از آنها کافیست تا مبلغ ۴۰۰ هزار تومان ناقابل پرداخت کنید).
 6. سایت نارنجییک سایت خوب در مورد IT یا آی تی هستش، مطالب ش مرتب به روز می شود. مطلب “تاریخ عصر کامپیوتر از نگاه تایم” ترجمه خوبی است که باید بخوانید اینجا کلیک کنید.
 7. میانبر های ویندوز در بسیاری از موارد بسیار کاربردی اند. مخصوصاً زمانی که شما کاربر متوسط به بالا باشید در خیلی از جاها به کمک تان خواهد آمد به سایت شرکت مایکرو سافت یک سری بزنید تا کلی میانبر یا Shortcut های کاربردی را ببینید. اینجا کلیک کنید.
 8. مغزی کوچکی که شما را نابغه می کند! پژوهشگران دانشگاه پیتسبورگ ایالات متحده، مغز مصنوعی بسیار کوچکی ساخته‌اند که می‌تواند فعالیت‌های مغزی انسان را تقلید کند. این مطلب جالب را سایت پایگاه تحلیلی خبری قشم منتشر کرده اینجا کلیک کنید.
 9. نخستین وب سایت چه شکلی بوده است؟ جالبه بدونید که نخستین وب سایت به چه شکلی بوده، حتمن خالق وب سایت آقای تیم برنرز لی را می شناسید. برای دیدن این مطلب در سایت نارنجی، اینجا کلیک  کنید.
 10. در حال حاضر حدود ۱۱ میلیون اتومبیل در ایران وجود دارد و روزانه ۱۲۰۰ اتومبیل به شهر تهران اضافه می شود متناسب با این تولید برای پارکینک کارهای زیادی انجام نشده. سایت «دانلود برای ایرانیان» از یک پارکینک در آلمان عکس هایی گذاشته باید حتماً ببنید اینجا کلیک کنید.
 11. مردان باید حتمن اطلاعاتی در مورد نحوه خریدن طلا داشته باشند سایت فارس نویس قسمت اعظم کار را کرده و اطلاعات خوبی در اختیار گذاشته است اینجا کلیک کنید
 12. شاید برای بسیاری فرصت رفتن به بزرگترین رستوران گردان دنیا در تهران (درست خوانده اید!) پبیش نیاید البته منظورم به خاطر صرف شام به قیمت ۱۶۸۰۰۰ تومان نیست! وقت ش رو نداریم. بنابراین سایت ۲۰ist.com برای شما از این رستوران می گوید که اولین شب افتتاح ش بوده اینجا کلیک کنید
 13. دیوکسین (Dioxin) دیوکسین ها از سمی ترین موادی هستند که علم موفق به شناسایی آنها شده است. دیوکسین را به عنوان یک خطر جدی برای سلامت عموم توصیف کرده بود. این ماده در ظروف پلاستیکی بطری آب ها و بسیاری از موادها و غذا ها استفاده می شودو توصییه های مهمی پیشنهاد شده که حتماً مطالعه بفرمایید، سایت دامپزشکی استان خراسان شمالی در این زمینه مطلب خوبی دارد اینجا کلیک کنید.
 14. دکتر ولفرام آلفا – متخصص انواع بیماریها از سایت نارنجی مطالب جالبی در مورد این سایت نوشته و ظاهراً در مورد بیماریها هم شروع به فعالیت کرده.
 15. یک سایت بسیار جالب و کاربردی، حتماً برای شما ایّامی وجود داره که به عکس یا انیمشینی نیار پیدا کنید مثل روز زن، روز پدر، روز والینتین و خیلی از مناسبت های مختلفی که نیار به یک عکس متناسب دارید، اینجا کلیک کنید به احتمال زیاد رضایت شما را جلب خواهد کرد.
 16. اینجا کلیک کنید و اسم خودتون رو به انگلیسی در کادربنویسیدو ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد.
 17. یک سایت خیلی جالب، برید اینجا و سال تولدتون رو به میلادی وارد کنید whathappenedinmybirthyear
  یک دنیا اطلاعات راجع به سال تولدتون بهتون میده، کتابها فیلمها وقایع سیاسی و اجتماعی مهم ووو ….. خیلی عالیه حتما ببینین
 18. ۵۵ ویروس کش و اینترنت سکیورتی برتر دنیا تا پایان سپتامپر ۲۰۰۹ را در این سایت ببینید
 19. مجموعه عکس (۴۶ عکس) از استتار حیوانات در طبیعت! بسیار زیبا برای دیدن آن اینجا کلیک کنید.
 20. نوآوری تمامی ندارد، دیگه شیندن نوآوری های جدید برای ما دارد عادی می شود ولی این یکی کمی غیر عادی است اینجا کلیک کنید تا ببینید چه خبره!
 21. اگه دوست دارید افراد خیلی چاق را ببینید اینجا کلیک کنید، دیدنش حتماً می ارزه.
 22. سایت میلاد دیزاین (MilaadDesign) یک برنامۀ فلش در سایت گذاشته که ذهن شما را می خواند اگه باور نمی کنید امتحان کنید! نیازی به هیچ توضیحی هم ندارد با کلیک کردن به این آدرس (اینجا) به سایت مورد نظر رفته و توضیحات هر صفحه را انجام دهید. ظاهرا سازنندگان این برنامه اعلام نمودند چنانچه به کسانی که این برنامه را رمز گشایی نمایند  دو میلیارد دلار جایزه خواهند داد. پس بشتابید!! در خاتمه اینکه چندین شرکت بزرگ تحقیقاتی جهانی برای رمز گشایی این برنامه به تکاپو افتادند از جمله ناسا!!
 23. ده عکس برترِ عجیب Google Earth رو اینجاببینید!
 24. یک انیمشن جالب و دیدنی در محیط ورد با حجم یک و سه دهم مگا بایت حتماً ببینید. برای دانلود آن اینجا کلیک کنید.
 25. سایت یک پزشک مطلب بسیار جالبی را در مورد « کسانی که خود را جراحی کرده اند» برای خواندن این مقاله اینجا کلیک کنید.
 26. سه سری از مجموعه عکس های بسیار زیبا از نحوه حمل و نقل انسان، وسایل، حیوانات توسط وسایل نقلیه های مختلف از سایت مگاپست . نت (www.megapost.net) برای دیدن این عکس ها اینجا کلیک کنید.
 27. یک سایت بسیار عالی و جالب برای دیدن عکس از همه چیز ولی بیشتر مناظر حتماً این سایت را ببینید. سایت Travel Photos and Pictures on Webshot مملو از عکس های دیدنی توسط افراد مختلف از سراسر دنیاست. برای دیدن این سایت اینجا کلیک کنید.

 28. ده سرویس رایگان SMS را از سایت جورواجور بخوانید. خیلی جالبه برای دیدن این مقاله اینجا کلیک کیند.
 29. وب لاگ جورواجور بیست روش برای چگونگی کاهش هزینه استفاده از اینترنت Dial-up…! شرح داده که با توجّه به اینکه هنوز بخش قابل توجه ای از کاربران اینترنت را تشکیل می دهد، ارزش مطالعه را حتماً دارد می توانید برای دیدن این مقاله اینجا کلیک کنید و برای دیدن وب لاگ جور واجور اینجا.
 30. اگر دوست دارید وضیعیّت رانندگی در بعضی از کشورها را ببینید و بدانید، پیشنهاد می کنم سری یه سایت  We Are 1 بزنید. ضمن اینکه این مطالبی زیادی جهت سرگرمی و افزایش اطلاعات شما (بیشتر زنانه!) نیز  دارد. جهت دیدن این عکس ها اینجا کلیک کنید.
 31. یک صد خواننده برزگ جهان از نظر سایت Rollingstone: ارزش دیدن و ذخیره کردن این صفحه را حتماً دارد! برای دیدن این مطلب از سایت رولینگ استون اینجا کلیک کنید.
 32. برای دیدن عکس های خوب و متنوع از سراسر جهان که توسط افراد معمولی و غیره! ارسال می شود اینجا کلیک کنید.
 33. ده ساختمان زشت جهان از نظر بیننده های اینترنتی: برای دیدن این ساختمان ها اینجا کلیک کنید. (به نقل از هفتان)
 34. یک خبر!: سایت رسمی تلویزیون ترکیه (TRT) زبان فارسی خودش را راه اندازی کرد. (به نقل از هفتان) برای دیدن سایت رسمی تلویزیون ترکیه اینجا کلیک کیند.
 35. عکس های زیبا البته بصورت طنز از رانندگی در کشورهای مختلف که بسیار جالبند. برای دیدن این عکس ها اینجا کلیک کنید مطلب فوق مربوط به سایت we are one است.
 36. برای دیدن ایستگاه های اتوبوس بسیار جالب اینجا کلیک کنید.
 37. اگر هوس دیدن علائم عجیب و غریب را کرده اید به این سایت (Fun Tuna) یک سری بزنید. البته برای دیدن عکس اینجا کلیک کنید.
 38. داستان «حسن حسن سینه» سایت Pezeshkimany.Blogspot.com که خاطرات دوران انترنی آقای دکتر سیاوش ایمانی عزیز، از دوستان خوب، بسیار جالب و خواندنی است! جهت خواندن این داستان اینجا کلیک کنید.
 39. سایت Frogview.com، سایتی پر از عکس های جالب و مطالب خواندنی که توسط افراد گوناگون از سراسر جهان از طریق ای میل فرستاده می شود. دیدن این سایت را به شما و افزودن آن به Favorate شما توصیه می گردد! برای این سایت اینجا کلیک کنید.
 40. برای دیدن حدود ۲۴ عکس بسیار ناز و زیبا! از سایت CuriousPhotos.Plogspot اینجا کلیک کنید.
 41. تورنت (Torrent)، روشی جهت دانلود فایل های بزرگ به طریق بسیار جالب، البته با خط Dial Up زیاد لذّت نخواهید برد. جهت اطلاع، تورنت (Torrent) موضوعی جدیدی نیست ولی اگر نمی دانید که چیست، شاید دیر باشد! پس به دو سایت زیر جهت مطالعه تورنت (Torrent) در سایت ParsiGold اینجا و سایت Macromediax اینجا کلیک کنید.
 42. برای دیدن مجسمه های ترسناک و عجیب اینجا کلیک کنید.
 43. برای دیدن مجسمه های غیرطبیعی و در عین حال زیبا از انسان، حیوان و اشیاء که حدود ۴۰ عکس می باشد اینجا کلیک کنید.
Be Sociable, Share!

۵ پاسخ به “مطالب خواندنی از سایر سایت ها”

 1. ممنون از اینکه به مطلبی از جورواجور لینک دادید 🙂

  [پاسخ]

 2. جالب بود..!
  ممنون از اطلاع رسانیتون:)
  استفاده کردیم.

  [پاسخ]

 3. Salam azizan:
  In website sargarmi ast: http://funnyhiddencameras com
  Age ezafe konid va yek link begzarid mamnoon misham, Man yek nasle 2 Irani hastam, Merci.

  [پاسخ]

 4. بسیار عالی 😉

  [پاسخ]

 5. عالی بود . واقعا سپاس از شما

  [پاسخ]

نوشتن پاسخ

*