تفاوت زنان و مردان

عکس تزئینی

 1. پول: یک مرد دو هزار تومان برای یک جنس هزار تومانی مورد نیازش می پردارد، یک زن هزار تومان برای یک جنس دو هزار تومانی که نیازی به آن ندارد می پردازد.
 2. بگو مگوها: حرف آخر را در جر و بحث ها زنان می زنند، هر چیزی که یک مرد بعد از آن بگوید، شروع یک بگو مگوی دیگر خواهد بود.
 3. آینده: یک زن نا زمانی که ازدواج نکرده نگران آینده است. یک مرد تازمانی که ازدواج نکرده هر گز نگران آینده نخواهد بود.
 4. موفقیّت: یک مرد مؤفّق کسی است که بیشتر از آنچه همسرش خرج می کند در آمد داشته باشد، یک زن مؤفّق کسی است که بتواند چنین مردی را پیدا کند!
 5. دست خط: مردها زیاد به دکوراسیون دست خط شان اهمیّت نمی دهند. آنها از روش « خرچنگ قورباغه» استفاده می کنند. زنان از قلم های خوشبو و رنگارنگ استفاده می کند و به «ی» ها و «ن» ها قوس زیبایی می دهند. خواندن متنی که توسط یک زن نوشته شده، رنجی شاهانه است. حتّی وقتی می خواهد ترک تان کند، در انتهای یادداشت یک شکلک می  کشد.سمبل مرد و زن Woman & famale symbole
 6. خواروبار: یک زن لیستی از جنس های مورد نیازش را تهیّه نموده و برای خریدن آنها به فروشگاه می رود. یک مرد آنقدر صبر می کند تا محتویات یخچال ته بکشد و سیب زمینی ها جوانه بزنند، آنگاه به سراع خرید می رود او هر چیزی را که خوب به نظر برسد می خرد.
 7. بیرون: وقتی مردی می گوید که برای بیرون رفتن حاضر است، یعنی برای بیرون رفتن حاضر است. وقتی زنی می گوید که برای بیرون رفتن حاضر است، یعنی چهار ساعت بعد آماده خواهد بود!
 8. تلفن: مردان تلفن را به عنوان یک وسیله ارتباطی برای ارسال پیامی کوتاه و ضروری به دیگران در نظر می گیرند، یک زن به همراه دوستش می توانند به مدّت دو هفته با هم باشند و بعد از جدا شدن و رسیدن به خانه، تلفن را برداشته و به مدّت سه ساعت دیگر با هم شروع به صحبت کنند!
 9. آدرس یابی: وقتی یک زن در حال رانندگی احساس می کند که راه را گم کرده، کنار یک فروشگاه توقّف کرده و از کسی که وارد است آدرس صحیح را می پرسد. مردان این کار را نشانه ضعف می دانند. آنها هرگز برای پرسیدن آدرس نمی ایستند و به مدّت دو ساعت دور خودشان می چرخند و چیزهایی شبیه این می گویند «فکر کنم یه راه بهتر پیدا کردم» و « می دونم که باید همین نزدیکی باشه، اون مغازه طلا فروشی رو می شناسم».
 10. پذیرش اشتباه: زنان بعضی اوقات قبول می کنند که اشتباه کردند. آخرین مردی که اشتباهش را پذیرفته ۲۵ قرن پیش از دنیا رفته است!
 11. فرزند: یک زن همه چیز را در مورد فرزندش می داند. قرارهای دکتر، مسابقات فوبتال، دوستان نزدیک و صمیمی، قرارهای رمانتیک، غذاهای مورد علاقه، اسرار، آرزوها و رؤیاها، یک مرد به طور سربسته و مبهم فقط می داند برخی افراد کم سن و سال هم در خانه زندگی می کنند!!
 12. لباس پوشیدن: یک زن برای رفتن به خرید، آب دادن به گل های باغچه، بیرون گذاشتن سطل زباله و گرفتن بسته پستی، لباس شیک می پوشد. یک مرد فقط هنگام رفتن به عروسی و یا مراسم ترحیم لباس رسمی می پوشند.
 13. گل و گیاه: یک زن از شوهرش می خواهد وقتی مسافرت است به گل ها آب دهد، زن ۵ روز بعد به خانه ای پر از گل ها و گیاهان پژمرده بر می گردد. کسی نمی داند چرا این اتفاق افتاده است!

Be Sociable, Share!

۲ پاسخ به “تفاوت زنان و مردان”

 1. ali bood! tank you 😛

  [پاسخ]

 2. مرسی خیلی باهال بود.

  [پاسخ]

نوشتن پاسخ

*