بهترین موزیک پلیر (MP3 پلیر) اروپا در سال ۲۰۰۹- ۲۰۱۰

sonyNWZ-XSony Walkman NWZ-X1050/1060
بهترین موزیک پلیر (MP3 پلیر) اروپا در سال ۲۰۰۹- ۲۰۱۰
انجمن صوتی و تصویری اروپا (European Imaging and Sound Association) که به اختصار EISA نامیده می شود بهترین موزیک پلیر یا همان MP3 پلیر سال ۲۰۰۹ – ۲۰۱۰ اروپا را معرفی نمود. این خبر  هم برای عاشقان موزیک (دیگر باید عنوان فیلم را هم کم کم اضافه نمود) و هم برای شرکت سازننده بسیار مهم و جالب (و البته برای شرکت سازنده بسیار بسیار بیشتر) است.
دستگاه موزیک پلیر NWZ-X1050/1060 سونی دارای طرحی زیبا و جذاب است.جهت روشن شدن دستگاه کافی است صفحه نمایش OLED آنرا لمس نمایید. سری جدید واکمن سری X سونی با داشتن کاهش نویز در قسمت گوشی هدفن (Noise cancellation in Ear Phone) که بطور مؤثری نویز پس زمینه را از بین می برد، بعنوان بهترین موزیک پلیر جهان شناخته شده است. فراخوانی فایل ها در این دستگاه راحت و سریع است. هم چنین به راحتی می توانید موزیک های مورد نظر خود را جستجو کرده و آنرا اجرا نمایید.

sony-nwz-x

گذشته از این دارای ارتباط Wi-Fi جهت گشت و گذار در اینترنت بعنوان مثال برای دانلود مستقیم پادکست یا تماشای youTube ، دارای رادیو FM نیز می باشد. این دستگاه انواع واقسام فرمت های صدا و تصویر را مثل MP3، PCM خطی و AVC (H.264/AVC) پخش می کند. تیم مهندسی سونی امکانات بی نظیر صوتی مثل صدای استریوی عالی، صدای باس صاف و DSEE به منظور افزایش کیفیّت صدا در این دستگاه در نظر گرفته اند. این دستگاه در دو مدل ۱۶ GB (NWZ-X1050) و ۳۲ GB (NWZ-X1060) عرضه شده است. این موزیک پلیر NWZ-X1060 سونی صدایی عالی، GUI شیک و کارکرد ویدئویی بسیار خوب برای شما به ارمغان می آورد. واکمن سری X سونی یک برنده واقعی EISA است!

این سری واکمن را در سایت سونی مشاهده کنید. اینجا کلیک کنید.

Be Sociable, Share!

یک پاسخ به “بهترین موزیک پلیر (MP3 پلیر) اروپا در سال ۲۰۰۹- ۲۰۱۰”

  1. :mrgreen: 😆 این خیلی جالب بود دستتون درد نکند

    [پاسخ]

نوشتن پاسخ

*