تعداد لغات انگلیسی که در حافظه دارید چقدر است

تعداد لغات انگلیسی که در حافظه دارید چقدر است؟
اندازه دایره لغات انگلیسی خود را تخمین بزنید!

test your vocabulary

سایت  TestYourVocab.com: همان طوری که از اسمش پیداست برای این طراحی شده تا با طی کردن سه مرحله ساده اندازه لغات انگلیسی که شما کامل به آن مسلط هستید را برای شما تخمین بزند. در این سایت اشاره شده که تعداد لغات زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان ها بیشتر است.

برای تخمین دایره لغات تان تنها کافی است وارد شوید و در دو مرحله اول لغاتی را که حداقل از یک معنی آن مطمئن هستید را تیک بزنید. باید در این مورد راست گو باشید و لغاتی را که قبلا شنیده بودید ولی معنی آن ها را نمی دانید خالی بگذارید تا در نتیجه به مورد دقیق تری برسید.
در مرحله سوم و آخر از شما چند سوال کلی پرسیده می شود. در رابطه با اینکه انگلیسی زبان اول یا دوم شماست، سن، جنسیت، محل زندگی و … این سایت می تواند برای همه مفید باشد حتی کودکانی که در حال آموزش زبان هستند نیز با کمک والدین خودشان می توانند از سایت استفاده کنند. کسانی که در حال فراگیری زبان انگلیسی هستند پیشنهاد می شود تا حساب کلی از لغاتی که از بر هستند دستشان بیاید.

برای رفتن به سایت فوق اینجا کلیک کنید.

Be Sociable, Share!

۴ پاسخ به “تعداد لغات انگلیسی که در حافظه دارید چقدر است”

 1. سایتتون زیاد تعریفی نیست زیاد جالب نیست

  [پاسخ]

 2. سلام
  مطالب جالبی دارین و تنوع مطالب این سایت عالیه . این پست جالب بود نمره ی من ۱۰۰۰۰ بود.
  دوستی نوشت سایتتون “تعریفی” نیست ازشون بپرسین سایت یا سایت های بهتری معرفی کنند ممکنه مفید باشه . …

  [پاسخ]

 3. با سلام از مطالب بی نظیر این سایت استفاده می کنم گاها مطالبی را دراین سایت می یابم بنظر میرسد با جمع بندی تحقیقات دیگران به این نتیجه رسیده اید منظورم این است که فقط یک نقطه نظر را القا نمی کنید واین جای مباحات است امیدوارم کماکان بکارتان با قوت و اقتدار ادامه دهید

  [پاسخ]

 4. با سلام . سایت شما سایت خوبی هست و مطالب آن جالب هست. موفق باشید.

  [پاسخ]

نوشتن پاسخ

*