K-Lite Codec Pack Full، یک مدیا پلیر عالی

Media_Player_Classic_logoحتماً برای شما این اتفاق افتاده که پس از دانلود و بدست آوردن یک فیلم یا کلیپ تصویری از اینترنت یا از بلوتوث موبایل، Player های موجود در رایانه شما قادر به پخش آن نیست و یا اینکه فقط صدای آنرا پخش می کند و این موقعی که  کلیپ مورد نظر ، جذاب یا خنده دار باشد و تعدادی از دوستانتان هم دور رایانه شما جمع شده باشند تا آنرا ببینند واقعاً عصانی کننده است.

 

امروزه فرمت های متفاوتی ویدئویی در جهان وجود دارد و هر روز به تنوع آن نیز افزوده میشود. کیفیت بهتر و حجم کمتر شعارفرمت های فایل های ویدئویی امروز هست.  فرمت هایی مثل DivX غوغایی به پا کردند کیفیت همسان با DVD ولی در حجم یک CD!! و خیلی از فرمت های صوتی و تصویری دیگر که هر کدام داستان جداگانه ای دارند.

 

پخش نشدن بعضی از فیلم ها بر روی رایانه به دلیل نداشتن Codec آن فرمت فیلم در پخش کننده رایانه شما است.

 

Codec به معنای Compressor/Decompressor (فشرده ساز/بازکننده فشردگی) است، یعنی یک روش نرم افزازی که قایل ویدیئویی را فشرده کرده و سپس آن را جهت اجرا بر روی کامپیوتر از فشردگی خارج می کند.

 

K-Lit Codec Pack یک مجموعه بی نظیر از Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های تصویری و صوتی است، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری مثل: MOV, RM, WMV, AVI, DivX, MPG2, OGG, 4A, 3M, AC, ACC, WMA, MP4  و … پخش کند. این مجموعه کدها بر روی Media Player Classic رایانه شما نصب می شود و شما را حتی از پخش فایل های RM و RAM مربوط به نرم افزار RealPlayer و فایل های MOV مربوط به Quick Time  بی نیاز می کند!! شما با نصب K-Lit Codec Pack در رایانه شما می توانید با استفاده از برنامه هایی مثل JetAudio و Windows Media Player تمامی فرمت هایی موجود را پخش کند. در ضمن زیر نویس فیلم ها را نیز پخش می کند. و در این زمینه گزینه های مناسبی جهت تنظیم نیز دارد.

 

خوشبختانه K-Lit Codec Pack رایگان می باشد شما می توانید جهت دانلود آن اینجا کلیک کنید.  سایت سازنده آن Codec Guide است و بسته ی آپدیت آن نیز مرتب به روز می گردد. حجم اولیه K-Lit Codec Pack حدود ۱۵ مگابایت می باشد (خیلی مناسب با توجه به توانمندی هایش) و آپدیت های آن نیز معمولاً بین ۲ تا ۴ مگابایت می باشد. سایت سازنده شما را از مراجعه به سایت های ارائه نرم افزار بی نیاز می کند.

 

در هنگام به جای گزینه Default گزینه Full را انتخاب کنید مناسب تر است.

مطالب مرتبط:

Be Sociable, Share!

۳ پاسخ به “K-Lite Codec Pack Full، یک مدیا پلیر عالی”

 1. سایت بسیار خوبی دارید …..به کلبه محقر منم سری بزنید ……با اجازتون لینکتون میکنم…..و از مطالبتون با ذکر منبع استفاده کنم…..
  ــــــــــــــــــــــــــ
  پاسخ
  به Dr. Nash گرامی، از ابراز لطف تان ممون، به سایت شما سر زدم کار بزرگی رو شروع کردید، به شما تبریک عرض می کنم، مؤفق باشید

  [پاسخ]

 2. سلام برای من با وجود کدک هم اجرا نشد……….مگه نگفتید هر فرمتی داشته باشه باز میکنه 🙁
  ــــــــــــــــ
  پاسخ
  به Niloo گرامی، با سلام و احترام، باور بفرمایید عالیه، احتمالاً در نصب اشکالاتی پیش اومده. مؤفق باشید

  [پاسخ]

 3. چقدر هم حجم داشت 😯 …..بی خودی دانلودش کردم…

  [پاسخ]

نوشتن پاسخ

*