درسنامه، آموزشی رایگان در ای میل شما

darsnameh-logoشاید حدود ۶ ماهی باشد که هر وقتی نزد یکی از دوستانم می رفتم  در مورد آموزش وبلاگ نویسی، واژه پرار، امنیت در اینترنت و آموزش مقدماتی عکاسی که از طریق ای میل ش دریافت می کرد صحبت می کرد. و به مطالبی که یاد می گرفت نکاتی را به من می گفت، برام مفید و جالب بودند ولی هر وقتی آدرس آنرا می خواستم به من نمی داد به دو دلیل: اول اینکه اگر دوست داشته باشی به راحتی می توانی پیداش کنی، دوم اینکه هنوز علاقه یادگیری در من نمی دید. تا اینکه  همین چند روز پیش برام ای میل درخواست ش رو فرستاد.البته من هم آدرس ش رو پیدا کرده بودم و هم اینکه قانع شده بود که واقعاً دوست دارم یاد بگیرم.

در حال حاضر بیش ازچهار درس نیست که شروع کردم و بسیار هم راضی هستم. به نظر من بایستی تیم علاقه مند و با دانشی  پشت این  قضیه باشد،  عناوین ارائه شده جهت آموزش  بسیار با ارزشند.

در سایت درسنانه در بخش «در باره درسنامه» آمده:

آموزش از راه دور یکی از روش‌های آموزشی این روزها در دنیا است که به دلیل در دسترس بودن در هر نقطه‌ای که یک خط اینترنت باشد، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. آموزش کاربران اینترنت در ایران نیز یکی از مسائلی است که طی سال‌های اخیر دارای اهمیت زیادی شده است. در همین راستا آموزش از راه دور این کاربران ایده‌ای است که درسنامه در قالبی جدید آن را ارائه می‌دهد.
درسنامه، وب‌سایت آموزش از راه دور بر مبنای ایمیل است که کاربران می‌توانند با دریافت واحدهای آموزشی از طریق ایمیل و بدون مراجعه به وب‌سایت درسنامه، درس‌ها را خوانده و در آزمون‌ها شرکت کنند.
مزیت درسنامه بر دیگر سیستم‌های آموزشی از راه دور در روش ارتباط با کارآموزان است. در روش‌های متداول آموزشی در دنیا، کاربران برای مشاهده و شرکت در آزمون باید به وب‌سایت خاصی مراجعه کنند، اما در درسنامه تمامی این کارها در ایمیل کاربر صورت می‌گیرد و کاربر نیاز به مراجعه به وب‌سایت درسنامه ندارد.
در صورت داشتن هر گونه سوالی می‌توانید از طریق ایمیل contact@darsnameh.com با ما در ارتباط باشید و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید.

شما هم امتحان کنید پشیمانی ندارد.

سایت درسنامه  

Be Sociable, Share!

نوشتن پاسخ

*