نرم افزار Auto PowerOn & ShutDown

Auto-Power-on-and-Shut-down-v2نرم افزار Auto PowerOn & ShutDown  نرم افزاری عالی برای روشن و خاموش کردن کامپیوتر

نرم افزار Auto Powver & ShutDown  به جرأت بهترین نرم افزاز جهت روشن و خاموش کردن اتوماتیک کامپیوتر است. اگر دنبال نرم افزاری می گردید که کامپیوتر شما را در زمان خاصی روش و خاموش کند همین نرم افزا است. حتماً تبلیغات شرکت های ارائه دهندۀ اینترنت را شنیده اید:” دانلود رایگان از ساعت ۱۲، ۱ یا ۲ شب تا صیح ۶، ۷ و یا ۸ صبح رایگان” خب واقعاً وسوسه انگیز می باشد. دانلود فیلم، موزیک و نرم افزار مورد علاقه شما بطور رایگان. خب خیلی خوبه ولی به یک مشکل وجود داره؟! باید حتماً دانلود شما از ساعتی که اعلام می کنند  شروع به دانلود کنید و گر نه برای شما هزینه خواهد داشت (البته به احتمال ۸۵%، چون بعضی از شرکت ها این موضوع را رعایت می کنند).

مثال دیگر عجله دارید ولی در حال دانلود یک فایل، کپی یک فولدر از درایوی به درایوی دیگر یا از حافظه فلش به درایوی و برعکس  یا رایت سی دی یا دی وی دی، یا اسکن وییوس کش بر روی رایانه تان هستید. بهترین کار استفاده از این نرم افزار است.

برای همه مواردی که گفته شد باید رایانه شما بر روی Hybernet یا Standby باشد. مثلاً برای دانلود کردن در ساعت شب هایی که رایگان است بهتر است ۳۰ دقیقه دیرتر از زمان رایگان تنظیم کنید. بعد در نرم افزار  Auto Powver & ShutDown نرم افزار دانلودر خورد را معرفی کنید. می توانید با انتخاب تمام روزهای هفته در نرم افزار  Auto Powver & ShutDown عمل دانلود را در ساعت های رایگان انتخاب کنید.

Be Sociable, Share!

نوشتن پاسخ

*