Stranger Than Fiction عجیب تر از داستان

Stranger-Than-Fiction عجیب تر از داستانفیلم هایی که باید ببینید: فیلم Stranger Than Fiction (عجیب تر از داستان)
کارگردان: Marc Forster
نویسنده: Zach Helm
بازیگران:  Will Ferrell, Emma Thompson and Dustin Hoffman
ژانر: تخیلی، درام
محصول ۲۰۰۶ آمریکا، IMDb: 7.7/10
جوایز: بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی

داستان فیلم در مورد زندگی یک مأمور مالیاتی جوان به نام« هارولد کریک» با بازی «Will Ferrell» است که زندگی رومزه او به نمایش در می آید منتها در ذهن خود راوی داستان زندگی اش را می شنود هارولد جهت رهایی از این مشکل نزد یک روانپزشک می رود روانپزشک کمکی نمی تواند انجام دهد (تشخیص اسکیزوفرنی می دهد). نزد استاد ادبیات به نام پروفسور جولز هیلبرت با بازیDustin Hoffman  می رود…

  فیلم Stranger Than Fiction (عجیب تر از داستان)  سکانس های زیبای فراوانی دارد یکی از صحنه های بسیار تأثیر گذار زمانی است که نویسنده داستان خانم کارن ایفل با باری «  Emma Thompson»  وقتی شخصیت واقعی داستان خود را می بیند شوکه می شود. کارن ایفل برای کشتن شخیصت اصلی داستان ش یعنی آقای  « هارولد کریک» با بازی «Will Ferrell»  به محل های مختلفی مثل روی پل، بیمارستان می رود تا بتواند صحنه های مرگ این مامور مالیات واقعی خلق نماید.
یک سکانس زیبای فیلم وقتی است که هارولد نوشته های زندگی خودش را نزد پروفسور می برد تا آنرا بخواند و از او می خواهد تا آخر داستان را تغییر دهد تا او نمیرد ولی پروفسور پس از خواندن داستان می گوید بهترین شکل داستان همان است و این بهترین داستان این نویسنده است! خودش هم پس از خواندن داستان به مردن رضایت می دهد.

Be Sociable, Share!

نوشتن پاسخ

*