خبرفارسی، یک جستجوگر هوشمند فارسی عالی

KhabarFrasiچندی پیش از طرف یکی از دوستانم ای میلی در مورد اخبار «پزشک خانواده شهری» که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است روزانه برایم ارسال می کرد مطالعه می کردم خیلی جالب بود کلیه خبرهای مربوط به پزشک خانواده با لینک به مطلب اصلی را داشت. بر روی سایت ارسالی این خبرنامه کلیک کردم سایت خبرفارسی را دیدم.

سایت خبرفارسی یکی از سایت های بسیار با ارزشی فارسی است که حضورش را در بین سایت های فارسی زبان باید به فال نیک گرفت. اگر بخواهیم خبر فارسی را در یک جمله بیان کنیم این است:

«اخبار دلخواه شما را از بیش از ۵۰ سایت خبری فارسی، روزانه به ای میل شما ارسال می کند»

خبرفارسی از بخش های مختلفی (سیاسی، ورزشی، اقتصادی، فرهنگی هنری، علمی و پزشکی، حوادث، اجتماعی، فناوری و ارتباطات، مذهبی و اخبار خارجی) تشکیل شده است. شما با انتخاب یکی از موارد ذکر شده بالا و همه موضوعات و سایت ها (پیشنهاد می کنم این گزینه را انتخاب نکنید زود پیشمان خواهید شد). و وارد کردن ای میل تان می توانید روزانه اخبار مورد دلخواه تان در میل باکس تان داشته باشید. اما قسمت بسیار هیجان انگیز آن در بخش پایینی آنست، شما می توانید کلمه کلیدی مورد نظر تان را مثلاً « پزشک خانواده» وارد کرده تا هر مطلبی که در مورد پزشک خانواده در این سایت های خبری (بیش از ۵۰ سایت خبری) نوشته شده لینک آنرا روزانه برایتان ارسال می کند. می توانید هر بار عبارت کلیدی خود را انتخاب و همان ای میل را وارد کنید.

این گزینه مخصوصاً برای مدیران سازمان ها بسیار کاربردیست و می تواند آنان را در مورد مطالب خاص مربوط به سازمان خود در سریع ترین زمان ممکن با خبر سازد.

سایت خبرفارسی

Be Sociable, Share!

نوشتن پاسخ

*